Feature Produkte

Arritje të reja

  • rreth-us1

Shantou Sanbao Mica Technology Co, Ltd. është vetëm ndërmarrje hi-tech e specializuar në prodhimin e tokës me lagështi pluhur sintetike mikë në shtëpi dhe jashtë vendit (Ticker Simboli në NEEQ: 833510).

Zënë një sipërfaqe prej 25.000 metra katror, ​​ne mburremi një rrjet të shtet-e-artit-prodhimit dhe testimit objekteve, si dhe procesin e prodhimit industrial origjinale dhe unike në lidhje lagësht powder.We terren sintetike mikë tani kemi një ekip të talentuar e mbi 100 të punësuar, nga të cilat 56 kanë fituar diplomë bachelor dhe më lart, duke përfshirë 2 me titullin e lartë teknike, 14 me titull teknik të mesëm të rangut, 22 me titull vogël teknik dhe mjaft disa profesorë, ekspertë dhe konsulentë.

WhatsApp Online Chat !